| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 14.05 EUR |
| Ürün Fiyatı | 744.02 ₺ + KDV |
| 892.82 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 595.22 ₺ + KDV |
| 714.26 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.28 kg |
| Hacim | 0.00288 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Efficiency Test Std | ISO 4548-12, JIS D 1611 |
| Length | 180mm |
| Outer Diameter | 104mm |
| Inner Diameter | 49mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency Beta 2 | 10micron |
| Efficiency Beta 75 | 50micron |
| Efficiency Beta 20 | 35micron |