| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 44.40 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 281.23 ₺ + KDV |
| 2 737.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 824.99 ₺ + KDV |
| 2 189.99 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.05 kg |
| Hacim | 0.00069 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Primary Application | CATERPILLAR 1868228 |
| Length | 395mm |
| Width | 145mm |
| Height | 12mm |
| Series | G2 |