| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 42.22 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 235.77 ₺ + KDV |
| 2 682.92 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 788.61 ₺ + KDV |
| 2 146.33 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.21 kg |
| Hacim | 0.00211 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency | 99 |
| Efficiency Test Std | JIS D 1612 |
| Length | 469mm |
| Width | 94mm |
| Height | 30mm |