| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 124.21 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 381.80 ₺ + KDV |
| 7 658.16 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 105.44 ₺ + KDV |
| 6 126.53 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.43 kg |
| Hacim | 0.01968 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 241mm |
| Outer Diameter | 175mm |
| Inner Diameter | 105mm |
| Flange Diameter | 219mm |