| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 330.90 EUR |
| Ürün Fiyatı | 17 522.88 ₺ + KDV |
| 21 027.46 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 14 018.30 ₺ + KDV |
| 16 821.96 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 12.279 kg |
| Hacim | 0.07733 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 501.6mm |
| Outer Diameter | 301.8mm |
| Inner Diameter | 212.9mm |
| Flange Diameter | 355.6mm |