| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 56.72 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 914.22 ₺ + KDV |
| 3 497.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 331.38 ₺ + KDV |
| 2 797.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.92079 kg |
| Hacim | 0.00518 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Ventilation |
| Style | Panel |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 4210712312 |
| Length | 254mm |
| Width | 152.4mm |
| Height | 55.63mm |