| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 51.49 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 645.51 ₺ + KDV |
| 3 174.61 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 116.41 ₺ + KDV |
| 2 539.69 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.73709 kg |
| Hacim | 0.00834 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE RE34967 |
| Length | 374mm |
| Outer Diameter | 134.6mm |
| Inner Diameter | 94mm |