| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 244.51 EUR |
| Ürün Fiyatı | 12 562.70 ₺ + KDV |
| 15 075.24 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 10 050.16 ₺ + KDV |
| 12 060.19 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 5.78 kg |
| Hacim | 0.03789 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 345.9mm |
| Outer Diameter | 213mm |
| Inner Diameter | 149.4mm |
| Flange Diameter | 300mm |