| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 27.21 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 441.38 ₺ + KDV |
| 1 729.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 153.11 ₺ + KDV |
| 1 383.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.3538 kg |
| Hacim | 0.00307 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Length | 76.2mm |
| Outer Diameter | 127mm |
| Inner Diameter | 71.37mm |
| Efficiency Beta 200 | 40micron |