| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.43 EUR |
| Ürün Fiyatı | 817.10 ₺ + KDV |
| 980.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 653.68 ₺ + KDV |
| 784.42 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.26535 kg |
| Hacim | 0.00151 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 145mm |
| Outer Diameter | 90mm |
| Inner Diameter | 33mm |
| Collapse Burst | 6.9bar |
| Efficiency 50% | 20micron |