P550316
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖR KARTUŞU
2 617.05 ₺ + KDV
3 140.46 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 49.42 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 617.05 ₺ + KDV |
| | 3 140.46 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 093.64 ₺ + KDV |
| | 2 512.37 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 1.20655 kg |
| Hacim | 0.00614 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | SAE J1985 |
| Price Type | F |
| Length | 205mm |
| Outer Diameter | 148mm |
| Inner Diameter | 25mm |
| Efficiency 99% | 20micron |
| Collapse Burst | 5.5bar |
| Emulsified H2O Efficiency | 90.00Percent |