| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 17.42 EUR |
| Ürün Fiyatı | 895.02 ₺ + KDV |
| 1 074.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 716.02 ₺ + KDV |
| 859.22 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.67585 kg |
| Hacim | 0.00144 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Full-Flow |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 80mm |
| Outer Diameter | 105mm |
| Gasket OD | 100mm |
| Gasket ID | 89mm |
| Efficiency 99% | 40micron |
| Collapse Burst | 5.2bar |