| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 27.19 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 397.00 ₺ + KDV |
| 1 676.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 117.60 ₺ + KDV |
| 1 341.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.15422 kg |
| Hacim | 0.00043 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | In-Line |
| Media Type | Wire Mesh, Stainless Steel |
| Price Type | F |
| Length | 92mm |
| Outer Diameter | 51mm |
| Inlet Size | 5/8-24 UN |
| Outlet Size | 5/8-24 UN |
| Efficiency 99% | 150micron |