| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 12.49 EUR |
| Ürün Fiyatı | 641.72 ₺ + KDV |
| 770.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 513.38 ₺ + KDV |
| 616.06 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.08 kg |
| Hacim | 0.00051 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Primary Application | MERCEDES-BENZ 0008352647 |
| Length | 67.5mm |
| Outer Diameter | 53.5mm |
| Inner Diameter | 8.5mm |