P551076
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
2 631.34 ₺ + KDV
3 157.61 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 49.69 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 631.34 ₺ + KDV |
| | 3 157.61 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 105.08 ₺ + KDV |
| | 2 526.10 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.98429 kg |
| Hacim | 0.0028 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Brand | Twist&Drain |
| Media Type | Cellulose, Meltblown |
| Efficiency Test Std | ISO 19438 |
| Price Type | F |
| Primary Application | RACOR R120T |
| Length | 243.7mm |
| Outer Diameter | 107.3mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 88.4mm |
| Gasket ID | 80.4mm |
| Efficiency 99% | 10micron |
| Notes | Not for Marine Applications |
| Emulsified H2O Efficiency | 95Percent |
Benzer Ürünler
| # | Ürün | Fiyat/Stok | Detay |
|---|
| 1 | P551858 YAKIT SU AYIRICI FİLTRE FS19591
PARKER
YAKIT SU AYIRICI FİLTRESİ |
|
Detay |