| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 15.03 EUR |
| Ürün Fiyatı | 795.92 ₺ + KDV |
| 955.10 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 636.73 ₺ + KDV |
| 764.08 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.52163 kg |
| Hacim | 0.00152 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Length | 136mm |
| Outer Diameter | 93mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency Beta 2 | 22micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.5bar |
| Bypass Valve Setting HR | 0.6bar |