P551853
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
2 052.08 ₺ + KDV
2 462.50 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 39.94 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 052.08 ₺ + KDV |
| | 2 462.50 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 641.67 ₺ + KDV |
| | 1 970.00 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.77564 kg |
| Hacim | 0.00218 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Overall Length | 128.7mm |
| Efficiency Test Std | ISO 4402/11171 |
| Price Type | F |
| Length | 117mm |
| Outer Diameter | 107.7mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket OD | 90mm |
| Gasket ID | 80mm |
| Efficiency 90% | 30micron |
| Bowl Thread | 3 3/4-10 BUTT |