P553746
YAĞ FİLTRESİ, ATOM TİPİ BAYPAS
1 262.45 ₺ + KDV
1 514.94 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 23.84 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 262.45 ₺ + KDV |
| | 1 514.94 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 009.96 ₺ + KDV |
| | 1 211.95 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.95481 kg |
| Hacim | 0.00229 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Bypass |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Efficiency Test Std | SAE J1858 |
| Price Type | F |
| Primary Application | 1 G/BSPP |
| Length | 200mm |
| Outer Diameter | 109mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62mm |
| Efficiency 99% | 12micron |
| Collapse Burst | 6.9bar |