| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 43.30 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 292.96 ₺ + KDV |
| 2 751.55 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 834.37 ₺ + KDV |
| 2 201.24 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.24948 kg |
| Hacim | 0.0005 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Box |
| Price Type | F |
| Primary Application | THERMO KING 116285 |
| Length | 117.4mm |
| Efficiency 99% | 10micron |
| Width | 71.9mm |
| Height | 62.5mm |