| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 67.57 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 471.69 ₺ + KDV |
| 4 166.03 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 777.35 ₺ + KDV |
| 3 332.82 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.83234 kg |
| Hacim | 0.00516 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Price Type | F |
| Length | 323.85mm |
| Outer Diameter | 114.55mm |
| Inner Diameter | 44.45mm |
| Efficiency Beta 75 | 25micron |