| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 100.61 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 327.82 ₺ + KDV |
| 6 393.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 262.26 ₺ + KDV |
| 5 114.71 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.34019 kg |
| Hacim | 0.00333 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Strainer |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Length | 224.28mm |
| Outer Diameter | 53.85mm |
| Efficiency Beta 2 | 149micron |
| Mesh Rating | 150micron |