| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 38.74 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 051.48 ₺ + KDV |
| 2 461.78 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 641.19 ₺ + KDV |
| 1 969.43 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.47627 kg |
| Hacim | 0.00143 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Strainer |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Length | 229.62mm |
| Outer Diameter | 53.85mm |
| Efficiency Beta 2 | 149micron |
| Mesh Rating | 150micron |