P567000
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
19 394.84 ₺ + KDV
23 273.81 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 366.25 EUR |
| Ürün Fiyatı | 19 394.84 ₺ + KDV |
| | 23 273.81 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 15 515.87 ₺ + KDV |
| | 18 619.04 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.36321 kg |
| Hacim | 0.01413 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 481.6mm |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 145.22mm |
| Inner Diameter | 96mm |
| Media Brand | DT High-Performance |
| Gasket ID | 94.8mm |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 25micron |
| Outer Diameter 2 | 144.4mm |