P567011
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
6 013.06 ₺ + KDV
7 215.67 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 113.55 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 013.06 ₺ + KDV |
| | 7 215.67 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 810.45 ₺ + KDV |
| | 5 772.54 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.20185 kg |
| Hacim | 0.00096 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 122.5mm |
| Price Type | FH* |
| Outer Diameter | 55.3mm |
| Inner Diameter | 19.6mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 12micron |
| Seal Material | Viton |