P567075
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ DT
5 017.68 ₺ + KDV
6 021.22 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 97.66 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 017.68 ₺ + KDV |
| | 6 021.22 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 014.15 ₺ + KDV |
| | 4 816.98 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.45359 kg |
| Hacim | 0.00314 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Overall Length | 242.7mm |
| Price Type | FH |
| Primary Application | SCHROEDER 9VZ10 |
| Outer Diameter | 73mm |
| Inner Diameter | 38.28mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 10.3bar |
| Efficiency Beta 1000 | 14micron |