| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 25.91 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 331.23 ₺ + KDV |
| 1 597.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 064.99 ₺ + KDV |
| 1 277.99 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.02722 kg |
| Hacim | 0.0001 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Brand | T.R.A.P. |
| Price Type | FH |
| Outer Diameter | 42mm |
| Height | 55.5mm |
| Efficiency 98% | 3micron |