| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 89.64 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 605.62 ₺ + KDV |
| 5 526.74 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 684.50 ₺ + KDV |
| 4 421.40 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.1202 kg |
| Hacim | 0.0015 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Brand | Twist&Drain |
| Price Type | H |
| Length | 239.8mm |
| Outer Diameter | 75mm |