| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 71.82 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 804.49 ₺ + KDV |
| 4 565.39 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 043.59 ₺ + KDV |
| 3 652.31 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.13398 kg |
| Hacim | 0.00314 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Brand | Duramax |
| Media Type | Synteq |
| Price Type | F |
| Length | 239.8mm |
| Outer Diameter | 98.8mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Efficiency Beta 1000 | 23micron |