| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 347.99 EUR |
| Ürün Fiyatı | 17 879.41 ₺ + KDV |
| 21 455.29 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 14 303.53 ₺ + KDV |
| 17 164.24 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Hacim | 0.0001 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 291mm |
| Outer Diameter | 173.6mm |
| Inner Diameter | 117.6mm |
| Flange Diameter | 240mm |