| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 29.25 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 548.94 ₺ + KDV |
| 1 858.73 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 239.15 ₺ + KDV |
| 1 486.98 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.19051 kg |
| Hacim | 0.00448 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Family | FKB |
| Type | Safety |
| Style | Cone |
| Brand | Konepac |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 321mm |
| Outer Diameter | 78mm |
| Inner Diameter | 52mm |