| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 47.81 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 531.79 ₺ + KDV |
| 3 038.15 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 025.43 ₺ + KDV |
| 2 430.52 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.79605 kg |
| Hacim | 0.01025 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 269.8mm |
| Outer Diameter | 175.1mm |
| Inner Diameter | 133.1mm |