| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 50.82 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 611.09 ₺ + KDV |
| 3 133.31 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 088.87 ₺ + KDV |
| 2 506.64 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.34019 kg |
| Hacim | 0.00283 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Length | 122mm |
| Outer Diameter | 108mm |
| Inner Diameter | 40mm |