P607965
HAVA FİLTRESİ, DIŞ POWERCORE
7 329.23 ₺ + KDV
8 795.08 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 142.65 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 329.23 ₺ + KDV |
| | 8 795.08 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 863.38 ₺ + KDV |
| | 7 036.06 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.78052 kg |
| Hacim | 0.03834 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Ultra-Web Nanofiber |
| Efficiency | 99.99 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | FREIGHTLINER M2 SERIES HIGH HP |
| Length | 203mm |
| Outer Diameter | 377mm |
| Flow Direction | Straight |
| Media Brand | PowerCore |