| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 33.79 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 736.10 ₺ + KDV |
| 2 083.32 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 388.88 ₺ + KDV |
| 1 666.66 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.84 kg |
| Hacim | 0.0017 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Length | 170mm |
| Outer Diameter | 96mm |
| Gasket OD | 72mm |
| Gasket ID | 62.5mm |
| Efficiency Beta 2 | 10micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.5bar |