| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 31.98 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 643.10 ₺ + KDV |
| 1 971.72 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 314.48 ₺ + KDV |
| 1 577.38 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.98 kg |
| Hacim | 0.00288 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Primary Application | SAME 244193500 |
| Length | 183mm |
| Outer Diameter | 108mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Gasket OD | 103mm |
| Gasket ID | 93mm |
| Collapse Burst | 10bar |
| Efficiency Beta 2 | 27micron |