| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 69.90 EUR |
| Ürün Fiyatı | 3 591.40 ₺ + KDV |
| 4 309.68 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 873.12 ₺ + KDV |
| 3 447.74 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.98 kg |
| Hacim | 0.00998 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Outlet Diameter | 40mm |
| Overall Length | 299mm |
| Outer Diameter | 85.5mm |
| Inlet Size | 1 BSP/G |