P766956
HİDROLİK FİLTRE, KARTUŞ
2 267.54 ₺ + KDV
2 721.05 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 42.82 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 267.54 ₺ + KDV |
| | 2 721.05 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 814.03 ₺ + KDV |
| | 2 176.84 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.36 kg |
| Hacim | 0.00093 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |
| Length | 248mm |
| Outer Diameter | 44.5mm |
| Inner Diameter | 22.1mm |
| Flow Direction | Outside-In |
| Collapse Burst | 21bar |
| Efficiency Beta 200 | 21micron |
| Efficiency Beta 1000 | 27micron |
| Seal Material | Nitrile |