P772597
HAVA FİLTRESİ, DIŞ
4 069.22 ₺ + KDV
4 883.06 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 79.20 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 069.22 ₺ + KDV |
| | 4 883.06 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 255.38 ₺ + KDV |
| | 3 906.46 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 3.08443 kg |
| Hacim | 0.05456 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Media Type | Cellulose |
| Overall Length | 453.7mm |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Price Type | F |
| Primary Application | KOMATSU 2050173570 |
| Length | 441mm |
| Outer Diameter | 201.1mm |
| Inner Diameter | 134.9mm |
| Bolt Hole Diameter | 15mm |