| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 35.03 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 855.02 ₺ + KDV |
| 2 226.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 1 484.02 ₺ + KDV |
| 1 780.82 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.225 kg |
| Hacim | 0.00113 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 117.4mm |
| Outer Diameter | 80mm |
| Inner Diameter | 45mm |
| Flange Diameter | 79.5mm |