| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 121.00 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 216.87 ₺ + KDV |
| 7 460.24 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 973.50 ₺ + KDV |
| 5 968.20 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.47 kg |
| Hacim | 0.01069 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 302mm |
| Outer Diameter | 134mm |
| Inner Diameter | 88mm |
| Flange Diameter | 177mm |