| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 139.42 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 385.44 ₺ + KDV |
| 8 862.53 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 908.35 ₺ + KDV |
| 7 090.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.709 kg |
| Hacim | 0.01663 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 317mm |
| Outer Diameter | 168mm |
| Inner Diameter | 122mm |
| Flange Diameter | 200mm |