| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 161.95 EUR |
| Ürün Fiyatı | 8 320.85 ₺ + KDV |
| 9 985.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 656.68 ₺ + KDV |
| 7 988.02 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.443 kg |
| Hacim | 0.01313 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 160mm |
| Outer Diameter | 168mm |
| Inner Diameter | 108mm |
| Flange Diameter | 218mm |