| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 79.15 EUR |
| Ürün Fiyatı | 4 191.40 ₺ + KDV |
| 5 029.68 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 3 353.12 ₺ + KDV |
| 4 023.74 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.685 kg |
| Hacim | 0.0067 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 508mm |
| Outer Diameter | 72mm |
| Inner Diameter | 35mm |