| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 20.59 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 057.90 ₺ + KDV |
| 1 269.48 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 846.32 ₺ + KDV |
| 1 015.58 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.28 kg |
| Hacim | 0.00501 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Style | Panel |
| Price Type | F |
| Length | 584mm |
| Width | 169mm |
| Height | 30mm |