P786440
HAVA FİLTRESİ, DIŞ
1 168.72 ₺ + KDV
1 402.46 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 22.07 EUR |
| Ürün Fiyatı | 1 168.72 ₺ + KDV |
| 1 402.46 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 934.98 ₺ + KDV |
| 1 121.98 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.44 kg |
| Hacim | 0.00352 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Price Type | F |
| Length | 125mm |
| Outer Diameter | 126mm |
| Inner Diameter | 64mm |















