| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 207.82 EUR |
| Ürün Fiyatı | 10 677.60 ₺ + KDV |
| 12 813.12 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 8 542.08 ₺ + KDV |
| 10 250.50 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 6.41153 kg |
| Hacim | 0.08248 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Length | 653mm |
| Outer Diameter | 280mm |
| Inner Diameter | 183mm |