| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 98.74 EUR |
| Ürün Fiyatı | 5 228.80 ₺ + KDV |
| 6 274.56 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 4 183.04 ₺ + KDV |
| 5 019.65 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 1.38 kg |
| Hacim | 0.00557 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose, Silicone |
| Length | 287.7mm |
| Outer Diameter | 71.5mm |
| Flow Direction | Standard |
| Gasket OD | 105.3mm |
| Gasket ID | 95.3mm |
| Efficiency 99% | 10micron |
| Notes | Not for Marine Applications |