| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 149.54 EUR |
| Ürün Fiyatı | 7 683.23 ₺ + KDV |
| 9 219.88 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 6 146.58 ₺ + KDV |
| 7 375.90 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | Stokta Var |
| Ağırlık | 0.93 kg |
| Hacim | 0.0022 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 196mm |
| Outer Diameter | 100mm |
| Inner Diameter | 63mm |