| Açıklama | Değer |
|---|---|
| Liste Fiyatı | 122.10 EUR |
| Ürün Fiyatı | 6 273.39 ₺ + KDV |
| 7 528.07 ₺ (* KDV Dahil) | |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 5 018.71 ₺ + KDV |
| 6 022.45 ₺ (* KDV Dahil) | |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 2.7 kg |
| Hacim | 0.04611 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Length | 465mm |
| Outer Diameter | 250mm |
| Inner Diameter | 160mm |