P551820
YAKIT FİLTRESİ, SU SEPARATÖRÜ ATOM TİPİ
2 791.66 ₺ + KDV
3 349.99 ₺
| Açıklama | Değer |
|---|
| Liste Fiyatı | 52.70 EUR |
| Ürün Fiyatı | 2 791.66 ₺ + KDV |
| | 3 349.99 ₺ (* KDV Dahil) |
| İndirimli Ürün Fiyatı | 2 233.32 ₺ + KDV |
| | 2 679.98 ₺ (* KDV Dahil) |
| Stok Durumu | - |
| Ağırlık | 0.47627 kg |
| Hacim | 0.00124 m³ |
| Kargo Bedeli | 0,00 TL |
Ürün Özellikleri
| Özellik | Değer |
|---|
| Type | Water Separator |
| Style | Spin-On with Bowl Thread |
| Price Type | F |
| Primary Application | RACOR R20P |
| Length | 102mm |
| Outer Diameter | 95mm |
| Gasket OD | 91.2mm |
| Gasket ID | 80.8mm |
| Efficiency 98% | 30micron |
| Bowl Thread | 3 1/8-10 UN |